PROJEKT: Z GIBANJEM DO ZDRAVJA

V šolskem letu 2016/2017 nadaljujemo z projektom Z GIBANJEM DO ZDRAVJA, v povezavi s športnim programom MALI SONČEK.

Prednostne naloge tega projekta iz področja gibanja so:

- krepitev zdravja in večanje vzdržljivosti otrok,

- izboljšati spretnosti otrok s pomočjo različnih rekvizitov, s poudarkom na metodiki in tehniki,

- ponuditi otrokom pestre in zanimive načine vadbe,

- čim več dejavnosti izvajati na prostem.

Skozi šolsko leto bomo izvajali pohode v bližnjo in daljno okolico, kros, igre z žogo in rekviziti iz odpadnega materiala, rajalne in elementarne gibalne igre, naravne oblike gibanja, igre na snegu, sankanje, mini olimpijada - atletika, plavalni tečaj

Vodja projekta je: Sonja Cizel

PROJEKT: GLASBENA SKRINJICA

Zakaj glasba?

Ker otroke:

- pomirja in sprošča,

- vpliva na razvoj njihovih možganov,

- spodbuja medsebojne interakcije,

- navaja na sodelovanje in prilagajanje,

- vpliva na otrokov osebnostni razvoj,

- navaja otroke na subtilnost,

- spodbuja kreativnost,

- nudi občutke zadovoljstva in sprejemanja.

PROJEKT: EKO VRTEC

CILJI, ki uresničujejo program ekovrtec so razvijanje pozitivnih medsebojnih odnosov, učinkovita raba naravnih virov, spodbujanje kreativnosti in izmenjava idej ter vzgoja za zdrav način življenja v zdravem okolju.

PROJEKT: Z GIBANJEM DO ZDRAVJA

PREDSTAVITEV KARATEJA MED VRTIČKARJI

" Karate ni samo boj in ni samo šport ", pravi trener posavskih borilnih veščin Veljko Jukič.

OBELEŽILI SMO TRADICIONALNI SLOVENSKI ZAJTRK

Tako kot vsako leto, smo tudi letos, v petek 16. novembra 2018 v okviru dneva slovenske hrane obeležili Tradicionalni slovenski zajtrk.

KU-KUC GLEDALIŠČE Z MAŠO IN MEDVEDOM

V sklopu lutkovnega abonmaja, smo v letošnje leto medse povabile Gledališče KU-KUC, z igrano predstavo MEDVEDJA SIMFONIJA.