Četrtfinale v košarki za mlajše dečke

V torek, 26. 3. 2019, je na šoli potekalo četrtfinale v košarki za mlajše dečke, kamor so se uvrstili tudi naši učenci, kar je velik uspeh že sam po sebi.

Naši učenci so se pomerili z OŠ Miklavž in OŠ Prebold.

Žal jim sicer ni uspel velik met in uvrstitev v polfinale, ampak že sama uvrstitev je lep uspeh, za kar jim iskreno čestitamo. je pa težko po eni strani igrati pred domačo publiko, kajti otroci so sami sebi naložili preveliko breme, ostali pa smo prav po športno navijali.