KATARINA USPEŠNA NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V BADMINTONU

V sredo, 13. 3. 2019, je na Mirni potekalo državno prvenstvo v badmintonu za osnovne šole.

V štirih kategorijah se je pomerilo 95 udeležencev iz 45. osnovnih šol.

Našo šolo je zastopala Katarina Kevo iz 9. razreda, ki se je po uspešni uvrstitvi na področnem prvenstvu v Cerkljah uvrstila na višjo raven tekmovanja.

Njena nasprotnica Nika Bedič ji je onemogočila napredovanje v naslednji krog in tako je Katarina dosegla končno 5. mesto.

Čestitamo.