LOGIČNA POŠAST, DRŽAVNO TEKMOVANJE

V soboto, 19. maja 2018, se je 20 učencev od prvega do osmega razreda udeležilo državnega tekmovanja iz logike Logična pošast v organizaciji društva Mathema.

Tekmovanje je potekalo na OŠ Center Novo mesto. Naloge so bile "pošastno" težke, na težko pričakovane rezultate smo čakali do petka.

Zlato državno priznanje so osvojili:

ELA PETAN, 7.A

PIKA ZBAŠNIK, 5.A

EMA RAZPOTNIK, 4.A

Srebrno državno priznanje so osvojili:

Nik Grozina, Izak Razpotnik,  2.r,

Gašper Presker, 4.a

Ajda Ivanšek, 4.b

Ostali sodelujoči so dobili državna priznanja.

Iskrene čestitke vsem!

LOGIČNA POŠAST, DRŽAVNO TEKMOVANJE

NEJC ODLIČEN NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V SMUČANJU

V torek, 20. 3. 2018, se je ekipa OŠ Artiče udeležila državnega prvenstva v smučanju.

NIK AŠIČ PRVI NA LJUBLJANA OPEN

V soboto, 10. 3. 2018, je v Ljubljani potekal mladinski šahovski turnir Lars & Sven Ljubljana Open 2018.