NEJC ODLIČEN NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V SMUČANJU

V torek, 20. 3. 2018, se je ekipa OŠ Artiče udeležila državnega prvenstva v smučanju.

Nejc Brence si je prismučal odlično 6. mesto med učenci, kar je najboljši rezultat posameznikov na smučarskih prvenstvih v zgodovini šole.

Za uspeh mu iskreno čestitamo.

Ekipno učenci niso bili uvrščeni zaradi odstopa enega izmed njih.

Četrtfinale v košarki za mlajše dečke

V torek, 26. 3. 2019, je na šoli potekalo četrtfinale v košarki za mlajše dečke, kamor so se uvrstili tudi naši učenci, kar je velik uspeh že sam po sebi.

MARUŠA IN ELA SREBRNI

V sredo, 6. 3. 2019, je v Osnovni šoli Leskovec pri Krškem potekalo področno tekmovanje iz znanja geografije.