NIK AŠIČ PRVI NA LJUBLJANA OPEN

V soboto, 10. 3. 2018, je v Ljubljani potekal mladinski šahovski turnir Lars & Sven Ljubljana Open 2018.

To je največji mladinski turnir v tem delu Evrope.

Letos je igralo 178 najboljših mladih šahistov iz Slovenije in Hrvaške.

Naš učenec Nik Ašič je v svoji kategoriji fantov do 7 let gladko zmagal s točko prednosti pred drugouvrščenim.

Srečal se je tudi s predsednikom republike  g. Borutom Pahorjem.

Več na povezavi http://sahljubljanaopen.si/

Anej Bizjak,

ŠK Brežice

Četrtfinale v košarki za mlajše dečke

V torek, 26. 3. 2019, je na šoli potekalo četrtfinale v košarki za mlajše dečke, kamor so se uvrstili tudi naši učenci, kar je velik uspeh že sam po sebi.

MARUŠA IN ELA SREBRNI

V sredo, 6. 3. 2019, je v Osnovni šoli Leskovec pri Krškem potekalo področno tekmovanje iz znanja geografije.