Zmagovalni dan na Golteh

Učenci in učenke OŠ Artiče so v sredo, 21. 2. 2018, nastopili na področnem prvenstvu v smučanju in dosegli izjemen uspeh.

Nejc Brence je suvereno zmagal v kategoriji starejših učencev in dosegel absolutno najboljši čas tekmovanja. Vsi nastopajoči so z odličnim smučanjem prispevali k ekipnim uvrstitvam. Mlajši  učenci in učenke so si prismučali 3. mesto. Zmagala je OŠ Sava Kladnika Sevnica pred OŠ Brežice. Starejši učenci OŠ Artiče so zmagali pred OŠ Jurija Dalmatina Krško in OŠ Sava Kladnika Sevnica. Iskrene čestitke.

NEJC ODLIČEN NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V SMUČANJU

V torek, 20. 3. 2018, se je ekipa OŠ Artiče udeležila državnega prvenstva v smučanju.

NIK AŠIČ PRVI NA LJUBLJANA OPEN

V soboto, 10. 3. 2018, je v Ljubljani potekal mladinski šahovski turnir Lars & Sven Ljubljana Open 2018.

Zmagovalni dan na Golteh