Zmagovalni dan na Golteh

Učenci in učenke OŠ Artiče so v sredo, 21. 2. 2018, nastopili na področnem prvenstvu v smučanju in dosegli izjemen uspeh.

Nejc Brence je suvereno zmagal v kategoriji starejših učencev in dosegel absolutno najboljši čas tekmovanja. Vsi nastopajoči so z odličnim smučanjem prispevali k ekipnim uvrstitvam. Mlajši  učenci in učenke so si prismučali 3. mesto. Zmagala je OŠ Sava Kladnika Sevnica pred OŠ Brežice. Starejši učenci OŠ Artiče so zmagali pred OŠ Jurija Dalmatina Krško in OŠ Sava Kladnika Sevnica. Iskrene čestitke.

KATARINA USPEŠNA NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V BADMINTONU

V sredo, 13. 3. 2019, je na Mirni potekalo državno prvenstvo v badmintonu za osnovne šole.

MLADI ŠAHISTI PRVI NA PODROČNEM PRVENSTVU

V soboto, 9. 3. 2019, je v Sevnici potekalo Področno prvenstvo osnovnih šol v šahu.

Področno prvenstvo v smučanju, Golte 2019

V četrtek, 31. 1. 2019, je na Golteh potekalo področno prvenstvo v smučanju, kjer so se naši učenci ovenčali s kopico medalj.