OBČINSKO PRVENSTVO V NAMIZNEM TENISU

V ponedeljek, 23. 1. 2017, je v športni dvorani Osnovne šole Dobova potekalo občinsko prvenstvo v namiznem tenisu.

Na tekmovanju so letos sodelovale le štiri osnovne šole iz brežiške občine.

Našo šolo je zastopal učenec Nikolaj Kevo iz 5. razreda. Tekmoval je v kategoriji mlajših učencev od 1. do 5. razreda. Učenci so bili razdeljeni v dve skupini, pomerilo pa se je sedem tekmovalcev.

Nikolaj se je pomeril s tremi igralci, od tega z dvema "klubskima kolegoma" iz Dobove. Igrali so na dva dobljena niza do 11 točk. Najbolj razburljiva igra je seveda potekala z učenci, ki namizni tenis trenirajo.

Nikolaj si je na koncu zagotovil 3. mesto, kar niti ni slabo, če upoštevamo, da je igral v invalidskem vozičku.

Mlademu tekmovalcu čestitamo za odličen prikaz forehandov in backhandov ter umirjeno in tekočo igro. Čestitke tudi njegovemu trenerju Branku Vidmarju za vloženi trud.