OBČINSKO PRVENSTVO V STRELJANJU

V četrtek, 12. 1. 2017, je v Brežicah potekalo občinsko prvenstvo v streljanju z zračno puško.

Tekmovanja se je udeležilo 37 strelcev iz šestih osnovnih šol.

Iz naše osnovne šole so se tekmovanja udeležili štirje učenci: Lara Zorko, Maša Živanovič in Matic Kink iz 6. razreda ter Žan Kos iz 7. razreda. Tekmovali so v kategoriji mlajših učencev.

Najbolje se je izšlo Lari, ki je zasedla 1. mesto, Matic je zasedel 3. mesto, Žan je bil četrti, Maša pa peta. Dobre uvrstitve so jim zagotovile še ekipno 2. mesto.

Čestitamo mladi strelski ekipi.