Cankarjevo tekmovanje

V petek, 9. 12., je potekalo šolsko tekmovanje iz znanja materinščine za Cankarjevo priznanje.

Učenci so letos brali dramska besedila, tokrat pa je potekalo za učence od 4. do 9. razreda, za učence prvega vzgojno-izobraževalnega obdobja pa je letos prvič prestavljeno na april, da se učenci še malce bolj opismenijo.

Učenci so se odlično odrezali, zmagovalci po razredih pa so:

Maruša Kodrič (4. razred), Mihael Sotler (5. razred), Sara Zakšek (6. razred), Ajda Ferlin (7. razred), Nika Bevc (8. razred), Nika Kvartuh (9. razred).

Obe Niki se bosta tudi udeležili področnega tekmovanja, ki bo konec januarja na OŠ Leskovec pri Krškem.