UČENCI 3. A ZMAGOVALCI NATEČAJA "ŽIVLJENJE BREZ VODE"

Učenci 3. a razreda smo sodelovali na natečaju "Življenje brez vode", ki ga je razpisala Komunala Brežice.

Izmed 65 sodelujočih smo se uvrstili na prvo mesto z dvema izdelkoma:

- s priročnikom Kako preživeti brez vode;

- s časopisno stranjo iz revije Vesoljček, ki v letu 3016 poroča o propadu življenja na Zemlji zaradi pomanjkanja vode.

Z inovativnimi idejami in rešitvami smo si prislužili denarno nagrado, ki nas bo 17. 5. 2016 popeljala v Maribor na ogled Akvarija, terarija, Treh ribnikov, Piramide, reke Drave in najstarejše vinske trte na svetu.

Nagrade smo se zelo razveselili, saj smo v naše delo vložili veliko truda in prostega časa.

Srečni učenci z razredničarko.