Mlajši dečki uspešni v rokometu

V torek, 12. 4. 2016, se je ekipa mlajših dečkov udeležila občinskega prvenstva v rokometu v Športni dvorani Brežice. Osvojili so 1. mesto.

Prvenstva so se udeležile ekipe OŠ Artiče, OŠ Dobova in OŠ Brežice. Prvo tekmo so odigrali domačini proti Dobovi in zaradi začetne treme izgubili od Dobove za 2 gola, v drugi tekmi so Artičani Dobovčane premočno zmagali, v zadnji pa so se naši dečki pomerili proti Brežičanom in tekmo končali z neodločenih 11:11. Osvojili so tudi priznanje za najboljšega golmana.

Matic Senica pa je osvojil priznanje za najboljšega igralca tekmovanja.

Čestitamo!