POPOLDANSKO DRUŽENJE

Otroci in vzgojiteljice vrtca Ringaraja pri OŠ Artiče Vas vljudno vabimo na tek "TECIMO JESENI NAPROTI" in na KOSTANJEV PIKNIK,

ki bo v četrtek, 11. oktobra 2018, ob 17. uri.

Zberemo se primerno športno oblečeni in obuti, na igrišču vrtca.

Po zaključenem teku sledi prijetno in veselo druženje ob peki kostanja, na igrišču vrtca.

Prinesite nekaj narezanega kostanja in suhih drv ( za ogenj ). S seboj pa imejte tudi veliko dobre volje.

Veselimo se srečanja z vami,

kolektiv vrtca Ringaraja

PROJEKT: GLASBENA SKRINJICA

Zakaj glasba?

Ker otroke:

- pomirja in sprošča,

- vpliva na razvoj njihovih možganov,

- spodbuja medsebojne interakcije,

- navaja na sodelovanje in prilagajanje,

- vpliva na otrokov osebnostni razvoj,

- navaja otroke na subtilnost,

- spodbuja kreativnost,

- nudi občutke zadovoljstva in sprejemanja.

PROJEKT: EKO VRTEC

CILJI, ki uresničujejo program ekovrtec so razvijanje pozitivnih medsebojnih odnosov, učinkovita raba naravnih virov, spodbujanje kreativnosti in izmenjava idej ter vzgoja za zdrav način življenja v zdravem okolju.

PROJEKT: Z GIBANJEM DO ZDRAVJA

V šolskem letu 2016/2017 nadaljujemo z projektom Z GIBANJEM DO ZDRAVJA, v povezavi s športnim programom MALI SONČEK.

PREDSTAVITEV KARATEJA MED VRTIČKARJI

" Karate ni samo boj in ni samo šport ", pravi trener posavskih borilnih veščin Veljko Jukič.

OBELEŽILI SMO TRADICIONALNI SLOVENSKI ZAJTRK

Tako kot vsako leto, smo tudi letos, v petek 16. novembra 2018 v okviru dneva slovenske hrane obeležili Tradicionalni slovenski zajtrk.

KU-KUC GLEDALIŠČE Z MAŠO IN MEDVEDOM

V sklopu lutkovnega abonmaja, smo v letošnje leto medse povabile Gledališče KU-KUC, z igrano predstavo MEDVEDJA SIMFONIJA.