PREDAVANJE ZA STARŠE DR. BOGDANA POLAJNERJA

SPOŠTOVANI STARŠI!

Vabimo vas na predavanje KAKO LAHKO STARŠI Z ODNOSI VPLIVAMO NA ZDRAV RAZVOJ IN USPEŠNO ŠOLANJE OTROK, ki bo v četrtek, 29. 3. 2018, ob 17. uri v Prosvetnem domu Artiče.

Predavanje bo vodil dr. Bogdan Polajner, doktor psihologije, ki že 25 let aktivno dela kot psihoterapevt. Izvaja preventivne delavnice in izobraževanja za starše, mladine in pedagoške delavce.

Zaposlen je na Univerzi na Primorskem. V Rimu je dokončal specializacijo iz bonding psihoterapije in je predsednik Združenja Bonding psihoterapevtov Slovenije.

VLJUDNO VABLJENI

PROJEKT: GLASBENA SKRINJICA

Zakaj glasba?

Ker otroke:

- pomirja in sprošča,

- vpliva na razvoj njihovih možganov,

- spodbuja medsebojne interakcije,

- navaja na sodelovanje in prilagajanje,

- vpliva na otrokov osebnostni razvoj,

- navaja otroke na subtilnost,

- spodbuja kreativnost,

- nudi občutke zadovoljstva in sprejemanja.

PROJEKT: EKO VRTEC

CILJI, ki uresničujejo program ekovrtec so razvijanje pozitivnih medsebojnih odnosov, učinkovita raba naravnih virov, spodbujanje kreativnosti in izmenjava idej ter vzgoja za zdrav način življenja v zdravem okolju.

PROJEKT: Z GIBANJEM DO ZDRAVJA

V šolskem letu 2016/2017 nadaljujemo z projektom Z GIBANJEM DO ZDRAVJA, v povezavi s športnim programom MALI SONČEK.

PALČKOV ORIENTACIJSKI POHOD

Smerokazi na deblih, pisani nahrbtniki na ramenih otrok in drevesa, ki so že ob vstopu v gozd nekako obljubljala pravo malo pustolovščino … Vse to je zaznamovalo PALČKOV ORIENTACIJSKI POHOD po Banovi hosti.

PALČKI SMO PRESPALI V VRTCU

Pa smo dočakali večer, ko smo namesto domače sobe in svoje postelje preživeli noč kar v vrtcu. Otroci smo ga res nestrpno čakali, saj smo se sami dogovorili, kako bi potekalo druženje...

ŽOGICE NA OBISKU ZAVETIŠČA ZA MALE ŽIVALI BREŽICE

Otroci iz skupine Žogice smo se v četrtek, 24.5.2015 na povabilo Izakove mamice podali na obisk Zavetišča za male živali v Brežicah. To je bil kar podvig, saj smo šli prvič na lokalni avtobus in to je bilo za nas kar doživetje.