PREDAVANJE ZA STARŠE IN RODITELJSKI SESTANEK

VABILO

V ponedeljek, 22. 1. 2018, ob 17.00, vas vabimo na predavanje za starše, ki bo v jedilnici OŠ Artiče, kateremu bo sledil roditeljski sestanek po oddelkih z vzgojiteljicami.

V goste smo povabili ga. Zdenko Zalokar Divjak, doktorico psiholoških znanosti, jasno sogovornico, ki se s posledicami različnih vzgojnih modelov ukvarja že vse življenje.

Naslov predavanja bo USTREZNI POGOJI, KI OMOGOČAJO ZDRAV DUŠEVNI, TELESNI IN DUHOVNI RAZVOJ OTROKA.

Srečanje bo v jedilnici OŠ Artiče, sledili pa mu bodo roditeljski sestanki v igralnici vaših otrok.

Veselimo se skupnega srečanja in sodelovanja.

Kolektiv vrtca Ringaraja pri OŠ Artiče

PROJEKT: GLASBENA SKRINJICA

Zakaj glasba?

Ker otroke:

- pomirja in sprošča,

- vpliva na razvoj njihovih možganov,

- spodbuja medsebojne interakcije,

- navaja na sodelovanje in prilagajanje,

- vpliva na otrokov osebnostni razvoj,

- navaja otroke na subtilnost,

- spodbuja kreativnost,

- nudi občutke zadovoljstva in sprejemanja.

PROJEKT: EKO VRTEC

CILJI, ki uresničujejo program ekovrtec so razvijanje pozitivnih medsebojnih odnosov, učinkovita raba naravnih virov, spodbujanje kreativnosti in izmenjava idej ter vzgoja za zdrav način življenja v zdravem okolju.

PROJEKT: Z GIBANJEM DO ZDRAVJA

V šolskem letu 2016/2017 nadaljujemo z projektom Z GIBANJEM DO ZDRAVJA, v povezavi s športnim programom MALI SONČEK.

PREDSTAVITEV KARATEJA MED VRTIČKARJI

" Karate ni samo boj in ni samo šport ", pravi trener posavskih borilnih veščin Veljko Jukič.

OBELEŽILI SMO TRADICIONALNI SLOVENSKI ZAJTRK

Tako kot vsako leto, smo tudi letos, v petek 16. novembra 2018 v okviru dneva slovenske hrane obeležili Tradicionalni slovenski zajtrk.

KU-KUC GLEDALIŠČE Z MAŠO IN MEDVEDOM

V sklopu lutkovnega abonmaja, smo v letošnje leto medse povabile Gledališče KU-KUC, z igrano predstavo MEDVEDJA SIMFONIJA.