VABILO NA POHOD S SVETILKAMI

Vabimo vas na družinski pohod s svetilkami, ki bo 4. 12. 2017, ob 17.00 uri izpred vrtca Ringaraja.

Dobimo se torej v ponedeljek, 4. 12. 2017, ob 17. 00 uri, pred vhodom v vrtec Ringaraja pri OŠ Artiče.

Da bomo bolj vidni, imejte s sabo svetilke ali led lučke, neonske svetlobne palice, svetleče zapestnice, naglavne baterijske lučke,...

Za veselo razpoloženje in ogrevanje pred odhodom okoli Artič, bosta poskrbela gosta iz daljne Bele dežele, snežak Srečko in snežinka Potepinka s sestrico Linko.

Ob koncu pa nas bo čakalo sladko presenečenje iz dežele snega in ludu.

Čas je, da skupaj stopimo praznikom naproti, zato se nam pridružite in uživajte z nami.

Se vidimo kmalu!

Snežak Srečko, snežinka Potepinka in Linka ter otroci in vzgojiteljice vrtca

PROJEKT: GLASBENA SKRINJICA

Zakaj glasba?

Ker otroke:

- pomirja in sprošča,

- vpliva na razvoj njihovih možganov,

- spodbuja medsebojne interakcije,

- navaja na sodelovanje in prilagajanje,

- vpliva na otrokov osebnostni razvoj,

- navaja otroke na subtilnost,

- spodbuja kreativnost,

- nudi občutke zadovoljstva in sprejemanja.

PROJEKT: EKO VRTEC

CILJI, ki uresničujejo program ekovrtec so razvijanje pozitivnih medsebojnih odnosov, učinkovita raba naravnih virov, spodbujanje kreativnosti in izmenjava idej ter vzgoja za zdrav način življenja v zdravem okolju.

PROJEKT: Z GIBANJEM DO ZDRAVJA

V šolskem letu 2016/2017 nadaljujemo z projektom Z GIBANJEM DO ZDRAVJA, v povezavi s športnim programom MALI SONČEK.

KU-KUC GLEDALIŠČE Z MAŠO IN MEDVEDOM

V sklopu lutkovnega abonmaja, smo v letošnje leto medse povabile Gledališče KU-KUC, z igrano predstavo MEDVEDJA SIMFONIJA.

SVETOVNI DAN HRANE

Svetovni dan hrane se praznuje vsako leto, letos 16. oktobra 2018.

OBISK PISATELJICE ALEKSANDRE PINTERIČ

Kdo sploh je ta gospa, smo se spraševali že dolgo pred njenim obiskom? Ugotovili smo, da je že pred leti napisala čudovito slikanico z naslovom Veliki nemarni škornji, ki je že takrat otroke popolnoma prevzela.