Prihod iz Kekčeve dežele

Naša dogodivščina v Kekčevi deželi se je končala... žal

Ho ho, Bedanec nas je pošteno prestrašil... še dobro da nam je Mojca skrivno pomagala, hihi..

... ko nas je pa Kekec popeljal po "njegovi" prelepi deželi, smo pa kar sproščeno zadihali-prečudovito.

Tako.. pravkar smo se odpeljali iz Kranjske Gore, tako da se vračamo v Artiče okrog 18.30.

PROJEKT: GLASBENA SKRINJICA

Zakaj glasba?

Ker otroke:

- pomirja in sprošča,

- vpliva na razvoj njihovih možganov,

- spodbuja medsebojne interakcije,

- navaja na sodelovanje in prilagajanje,

- vpliva na otrokov osebnostni razvoj,

- navaja otroke na subtilnost,

- spodbuja kreativnost,

- nudi občutke zadovoljstva in sprejemanja.

PROJEKT: EKO VRTEC

CILJI, ki uresničujejo program ekovrtec so razvijanje pozitivnih medsebojnih odnosov, učinkovita raba naravnih virov, spodbujanje kreativnosti in izmenjava idej ter vzgoja za zdrav način življenja v zdravem okolju.

PROJEKT: Z GIBANJEM DO ZDRAVJA

V šolskem letu 2016/2017 nadaljujemo z projektom Z GIBANJEM DO ZDRAVJA, v povezavi s športnim programom MALI SONČEK.

Teden otroka v našem vrtcu

Letošnji teden otroka je potekal od 1. do 7.10.2018. Osrednja tema je bila PROSTI ČAS, ki ga v današnjem času otrokom kar primanjkuje ob pestrem tempu vsakdanjika družine.

BALONČKI in ŽOGICE na obisku na Policijski postaji Brežice

V sredini septembra smo se otroci iz skupine Balončki in Žogice odpravili na obisk na Policijsko postajo Brežice, da preverimo kaj vse delajo policistii in ali imajo pridržanega kakšnega tatu, hehe..

PALČKOV ORIENTACIJSKI POHOD

Smerokazi na deblih, pisani nahrbtniki na ramenih otrok in drevesa, ki so že ob vstopu v gozd nekako obljubljala pravo malo pustolovščino … Vse to je zaznamovalo PALČKOV ORIENTACIJSKI POHOD po Banovi hosti.