GRADIVA ZA ŠOLSKO LETO 2021/2022

LOGIČNA POŠAST 2021, DRŽAVNO TEKMOVANJE

petek, 21. maja 2021, se je 20 učencev od prvega do devetega razreda udeležilo državnega tekmovanja iz logike Logična pošast v organizaciji društva Mathema.

Tekmovanje je letos izjemoma potekalo kar na naši šoli. Naloge so bile "pošastno" težke, na težko pričakovane rezultate smo čakali kar dolgo.

Zlato državno priznanje je osvojil:

BENJAMIN PETAN, 1.r

Srebrno državno priznanje so osvojili:

ZALA OMERZU, MARTIN BOŽIČNIK BUČAR, 1.r

BERINA KURSPAHIĆ, 2.r

JULIJA BINTER, IZAK RAZPOTNIK, NINA LAPUH, 5.r

LAMIJA KURSPAHIĆ, 7.a

MARUŠA KODRIČ, 8.a

Ostali sodelujoči so dobili državna priznanja.

Iskrene čestitke vsem!