GRADIVA ZA ŠOLSKO LETO 2021/2022

IN THE FOREST

Učenci sedmega razreda že celo šolsko leto v okviru Ekošole sodelujejo v projektu Znanje o gozdovih (LEAF = Learning About Forests), zato veliko svojih aktivnosti izvajajo v gozdu.

Danes so pouk angleščine združili s poukom v naravi - imeli so t.i. scavenger hunt. Po skupinah so morali poiskati določene rastline in jih fotografirati. Imena rastlin so bila v angleščini, kar je popestrilo "lov za zakladom" in razširilo besedni zaklad naših raziskovalcev.

7. b z razredničarko