GRADIVA ZA ŠOLSKO LETO 2021/2022

AKTIVNE POČITNICE V CŠOD

Med počitnicami, ko so starši v službi, CŠOD organizira počitniške tedne, polne veselja, zabavnega športa in ustvarjalnih dejavnosti.

Namenjeni so vsem, ki želijo spoznavati:

- naravo,

- plezati,

- kolesariti,

- plavati,

- se voziti s čolni,

- iskati skriti zaklad,

- odkrivati neznane kotičke,

- se učiti tujega jezika,

- jahati,

- risati,

- tekmovati,

- se zabavati ob tabornem ognju

- preživeti teden v družbi svojih vrstnikov.

Objava razpisa in prijava na https://www.csod.si/prijavnice/aktivne-pocitnice/seznam

Aktivne počitnice v CŠOD 2021