OD 1. DO 12. APRILA ZAUSTAVITEV JAVNEGA ŽIVLJENJA

Spoštovani starši.

Vlada RS je odločila, da bodo šole zaradi slabšanja stanja epidemije korona virusa od 1. 4. – 11. 4. 2021 zaprte oz. odprte samo za nujno varstvo.

Nujno varstvo je samo za otroke v vrtcih in učence od 1. do 3. razreda v primeru, če sta oba starša ali eden od staršev, ki je samohranilec, zaposlena: v sektorjih kritične infrastrukture, določenih v 4. členu Zakona o kritični infrastrukturi (Uradni list RS, št. 75/17), v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja, v zavodih s področja socialne varnosti, v Slovenski vojski, Policiji ter zaposleni v poklicnih gasilskih enotah.

Pri prijavi je obvezno potrdilo delodajalca. Prijave s potrdili sprejemamo do srede, 31. 3. 2021 do 9. ure na elektronski naslov Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. .

V tem času bo šolsko delo potekalo na daljavo, na isti način kot pred meseci.

Večino teh dni bomo izvedli kot dneve dejavnosti, sam pouk po urniku pa izvedli tudi s pomočjo videokonferenc.

Učenci bodo natančna navodila dobili od učiteljev, od 4. – 9. razreda se bo delalo v okolju Teams, od 1. – 3. razreda pa preko elektronske pošte oz. razredne spletne strani.

Prosimo vas, da poskrbite, da bodo učenci opravili vse naloge posameznega dneva.

Če učenec potrebuje tablico, kamero, mikrofon naj to sporoči razredniku. V sredo lahko opremo prevzame/te v tajništvu.

Verjamemo, da bomo s skupnimi močmi zmogli. Upamo, da se 12. 4. vsi vrnemo v šolske klopi.

Lep pozdrav in ostanite zdravi.

Vesna Bogovič

IZJAVA O NUJNEM VARSTVU