PRVA TRIADA SE VRAČA V ŠOLO

Spoštovani starši in učenci.

Sporočamo vam veselo novico (ki smo jo vsi skupaj izvedeli že tudi iz medijev), da je Vlada  v četrtek, 4. 2. 2021, sprejela spremembo Odloka o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja.

Tako se od torka, 9. 2. 2021, v vseh osnovnih šolah v  Sloveniji vzgojno-izobraževalno delo za učenke/učence od 1. do vključno 3. razreda izvaja v prostorih šole.

Podrobna navodila ob ponovnem vračanju učencev v šolo bodo podali razredniki.

Delo v prostorih šole bo teklo le, če bo vsak od nas po svojih najboljših močeh prispeval k temu, da ostanemo zdravi. Zato vas pediatri in šolski zdravniki in seveda tudi mi prosimo, da z upoštevanjem priporočil NIJZ pomagate preprečiti širjenje novega koronavirusa.

Vesna Bogovič,

ravnateljica