MALI ŠEF

Petošolki Mija in Nija sta 5. 12. 2020 nastopili na zadnji avdiciji pred vstopom v oddajo Mali šef, kjer sta se pomerili v kuhanju rižote.

Svojo pripravo sta začinili še s hudomušno predstavitvijo in na krožnik pred sodnike postavili svojo kuharsko mojstrovino.
Na tej zadnji avdiciji je sodelovalo 24 parov, v oddajo jih pride 8.

Želita si, da bi v oddaji nastopili, a tudi če jima ne uspe, sta zelo veseli, da sta v Ljubljani na avdiciji pridobili zelo veliko izkušenj.

Želimo jima veliko uspeha.