ŠE TEDEN POČITNIC ZA OSNOVNE ŠOLE

Počitnice se podaljšajo!

Zaradi poslabšanja epidemioloških razmer v državi je Vlada RS 30. 10. 2020 sprejela odločitev o podaljšanju trenutno veljavnih ukrepov.

Ministrica za izobraževanje, znanost in šport je skladno s pristojnostmi izdala sklep, s katerim je določila, da se zaradi poslabšanja epidemiološke situacije in preprečevanja prenosa okužb s SARS-CoV-2, jesenske počitnice podaljšajo do 8. 11. 2020.

Kako bo v tednih od 9. 11. 2020 dalje, vas bomo pravočasno obvestili.

Pazite nase, bodite odgovorni in zdravi!

Vesna Bogovič, ravnateljica