S PONEDELJKOM ŠOLANJE NA DALJAVO ZA UČENCE NA PREDMETNI STOPNJI

Spoštovani starši.

Zaradi poslabšanja epidemiološke situacije in preprečevanja prenosa okužb s SARS-COV-2 se bo od ponedeljka, 19. 10. 2020, pouk za učence od 6. do 9. razreda izvajal na daljavo.

Pouk bo potekal prek aplikacije Teams – spletna učilnica, kamor se učenci prijavljajo z AAI-računom (v šoli smo skupaj z učenci urili uporabo te aplikacije).

Delali bomo po urniku ter vključevali video konference prek ZOOM-a.

Spoštovani starši,

šola na daljavo je obvezna oblika dela, zato pričakujemo, da učenec od 7.45, ko se prične 1. šolska ura, prične s šolskim delom. Neodzivnost bomo obravnavali kot izostanek od pouka.

Nekaterim učencem smo razdelili računalniško opremo. Če boste imeli doma kakršne koli težave pri namestitvi, nas kontaktirajte.

Hvala vam za razumevanje!

Želim, da ostanete zdravi, hkrati pa vzpodbujate otroke, da delajo kot do zdaj. Verjamem, da bomo zmogli.

Kako bo po počitnicah, vas bomo obvestili prek naše šolske spletne strani.

Vesna Bogovič, ravnateljica