Športni dan v WOOP-u in na Krki

V četrtek, 26. 9. 2019, so se učenci od 6. do 9. razreda odpravili na športni dan Izberi svoj šport, izbirali pa so lahko med obiskom trampolin parka WOOP v Ljubljani in veslanjem na Krki.

Najbrž ni treba razlagati, da je večina izbrala obisk trampolin parka, kajti to je še vedno zelo mamljiva oblika rekreacije za vse nadobudne mlade po telesu, mlajši po srcu pa se čutimo nekoliko manj spretne za tovrstne aktivnosti. 5 učencev pa je odšlo na veslanje.

V WOOP-u so najprej spoznali, katere nevarnosti prežijo na njih in kako se je treba v parku vesti, da poskrbijo za svojo varnost in varnost vseh drugih. Nato so si nadeli nogavičke, se razdelili v skupine in z mentorji odšli na postaje, kjer so lahko skakali, delali salte, metali na koš, se šli igro med dvema ognjema, skakali s stolpa, nabijali točke na elektronski plošči in še in še.

Dan je bil izjemno zanimiv, razdelili pa smo se v dve veliki skupini - prva je park doživela od 9.00 do 12.00, druga pa se je po trampolinskih poljanah podila med 12.00 in 15.00. Ker nas je bilo res veliko in ker smo želeli, da ni gneče in da ga res doživijo, kot se spodobi.

Pa kdaj v prihodnosti najbrž spet.