PROSLAVA OB KULTURNEM PRAZNIKU 2019

V četrtek, 7. 2. 2019, smo v šoli obeležili spomin na Franceta Prešerna.

Vsak razred je za kulturno prireditev izdelal plakat o izbranem slovenskem pesniku ali pisatelju. S temi plakati se je okrasila scena, učenci iz vsakega razreda pa so potem še predstavili izbranega avtorja.

Program so popestrile še glasbene točke in nagovor naše gospe ravnateljice. Opozorila nas je, da moramo spoštovati našo kulturo in se tudi kulturno obnašati.

Področno prvenstvo v smučanju, Golte 2019

V četrtek, 31. 1. 2019, je na Golteh potekalo področno prvenstvo v smučanju, kjer so se naši učenci ovenčali s kopico medalj.

Cankarjevo tekmovanje 2019

Tudi letos so se naši učenci preizkusili na tekmovanju iz znanja slovenščine za Cankarjevo priznanje.

LOGIČNA POŠAST, DRŽAVNO TEKMOVANJE

V soboto, 19. maja 2018, se je 20 učencev od prvega do osmega razreda udeležilo državnega tekmovanja iz logike Logična pošast v organizaciji društva Mathema.