PROSLAVA OB KULTURNEM PRAZNIKU 2019

V četrtek, 7. 2. 2019, smo v šoli obeležili spomin na Franceta Prešerna.

Vsak razred je za kulturno prireditev izdelal plakat o izbranem slovenskem pesniku ali pisatelju. S temi plakati se je okrasila scena, učenci iz vsakega razreda pa so potem še predstavili izbranega avtorja.

Program so popestrile še glasbene točke in nagovor naše gospe ravnateljice. Opozorila nas je, da moramo spoštovati našo kulturo in se tudi kulturno obnašati.

MARUŠA IN ELA SREBRNI

V sredo, 6. 3. 2019, je v Osnovni šoli Leskovec pri Krškem potekalo področno tekmovanje iz znanja geografije.

KATARINA USPEŠNA NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V BADMINTONU

V sredo, 13. 3. 2019, je na Mirni potekalo državno prvenstvo v badmintonu za osnovne šole.

MLADI ŠAHISTI PRVI NA PODROČNEM PRVENSTVU

V soboto, 9. 3. 2019, je v Sevnici potekalo Področno prvenstvo osnovnih šol v šahu.