HOFER IN MEDEX OBDARILA TRETJEŠOLCE

Tretješolce so v petek, 1. februarja 2019, obiskale predstavnice Hoferja in Medexa. Prejeli so namreč 1. nagrado za sodelovanje na natečaju Ohrani čebelo in smreko.

Poslali so nam naslednje sporočilo:

»Zmagali smo z idejo, ki jo bomo letos realizirali – spodbujanje družin naših učencev in vaščanov k ozaveščanju lastnega vrta. Delili bomo gratis semena.

Predstavnice Hoferja in Medexa so nam razdelile sladke pakete, bidone za vodo in bon v vrednosti 1000 evrov.

Spomladi dobimo še drugi del nagrade – izlet v tovarno Medex in ogled Hoferjevega čebelnjaka.

Darilni bon bomo porabili za ogled največjega vrta v Sloveniji in delo krožka šolski vrt.

Bravo mi vsi in hvala organizatorju.

Tretješolci in razredničarka

Področno prvenstvo v smučanju, Golte 2019

V četrtek, 31. 1. 2019, je na Golteh potekalo področno prvenstvo v smučanju, kjer so se naši učenci ovenčali s kopico medalj.

Cankarjevo tekmovanje 2019

Tudi letos so se naši učenci preizkusili na tekmovanju iz znanja slovenščine za Cankarjevo priznanje.

LOGIČNA POŠAST, DRŽAVNO TEKMOVANJE

V soboto, 19. maja 2018, se je 20 učencev od prvega do osmega razreda udeležilo državnega tekmovanja iz logike Logična pošast v organizaciji društva Mathema.