POGOVORNE URE V JANUARJU 2019

Spoštovani starši.

V četrtek, 10. 1.2019, bomo imeli pogovorne ure za učence 3. in 4. razreda ter učence 6., 7., 8. in 9. razreda.

Pogovorne ure bodo potekale med 17. in 19. uro.

Starši boste lahko obiskali predmetne učitelje, ki počujejo vaše otroke pa tudi razrednike.

Razpored učiteljev po učilnicah in kabinetih bo na oglasni deski v prvem nadstropju.

Naslednji teden, 16. 1. 2019, bodo še pogovorne ure za učence 1. in 2. razreda.

Vljudno vabljeni.

GOVORILNE URE PO PREDMETIH - RAZPOREDITEV PROSTOROV

LOGIČNA POŠAST, DRŽAVNO TEKMOVANJE

V soboto, 19. maja 2018, se je 20 učencev od prvega do osmega razreda udeležilo državnega tekmovanja iz logike Logična pošast v organizaciji društva Mathema.

NEJC ODLIČEN NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V SMUČANJU

V torek, 20. 3. 2018, se je ekipa OŠ Artiče udeležila državnega prvenstva v smučanju.

NIK AŠIČ PRVI NA LJUBLJANA OPEN

V soboto, 10. 3. 2018, je v Ljubljani potekal mladinski šahovski turnir Lars & Sven Ljubljana Open 2018.