PRVI NASTOP FOLKLORISTOV

Folkloristi smo imeli včeraj prvi nastop skupaj s Srbi in Hrvati.

Večer smo nadaljevali z zabavo in DJ-jem. Vsi smo bili na plesišču, imeli smo se odlično.

Danes dopoldan so nas odpeljali na drsanje v Novi Sad, kjer smo imeli eno uro animacije. Bilo je zelo zabavno.

Popoldan nas čaka Gala koncert, nato pa še večerni sprehod po Novem Sadu. Sprehodili se bomo med novoletnimi stojnicami.

LOGIČNA POŠAST, DRŽAVNO TEKMOVANJE

V soboto, 19. maja 2018, se je 20 učencev od prvega do osmega razreda udeležilo državnega tekmovanja iz logike Logična pošast v organizaciji društva Mathema.

NEJC ODLIČEN NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V SMUČANJU

V torek, 20. 3. 2018, se je ekipa OŠ Artiče udeležila državnega prvenstva v smučanju.

NIK AŠIČ PRVI NA LJUBLJANA OPEN

V soboto, 10. 3. 2018, je v Ljubljani potekal mladinski šahovski turnir Lars & Sven Ljubljana Open 2018.