PODPIS NOVE EKOLISTINE

Zadnjo soboto v mesecu septembru smo po 13. letih vključenosti v program Ekošola prenovili našo Ekolistino.

Dan šole smo obeležili z geslom Živimo zdravo, zato smo ta dan izkoristili tudi za prenovo naše Ekolistine.

Cilji so posodobljeni, podnje so se podpisali:

ravnateljica,

predsednik krajevne skupnosti,

predsednica sveta šole,

predsednik sveta staršev,

predstavnica učencev in

koordinatorka ekošole.

LOGIČNA POŠAST, DRŽAVNO TEKMOVANJE

V soboto, 19. maja 2018, se je 20 učencev od prvega do osmega razreda udeležilo državnega tekmovanja iz logike Logična pošast v organizaciji društva Mathema.

NEJC ODLIČEN NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V SMUČANJU

V torek, 20. 3. 2018, se je ekipa OŠ Artiče udeležila državnega prvenstva v smučanju.

NIK AŠIČ PRVI NA LJUBLJANA OPEN

V soboto, 10. 3. 2018, je v Ljubljani potekal mladinski šahovski turnir Lars & Sven Ljubljana Open 2018.