DELO NA KMETIJI - 3. RAZRED

V oktobru smo tretješolci spoznavali poklice, zdravo hrano in delo na kmetiji.

Obiskali smo biodinamično ekološko kmetijo Černelič, skuhali in pojedli zelenjavno juhico, izdelali in pojedli sadna nabodala, na koncu pa nas je presenetila kuharica, slaščičarka in dostavljalka hrane Jasmina iz Polne šefle v Krškem.

Posladkali smo se z najboljšim domačim sladoledom "ever".

Hvala vsem, ki ste obogatili naš pouk.

Tretješolci

LOGIČNA POŠAST, DRŽAVNO TEKMOVANJE

V soboto, 19. maja 2018, se je 20 učencev od prvega do osmega razreda udeležilo državnega tekmovanja iz logike Logična pošast v organizaciji društva Mathema.

NEJC ODLIČEN NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V SMUČANJU

V torek, 20. 3. 2018, se je ekipa OŠ Artiče udeležila državnega prvenstva v smučanju.

NIK AŠIČ PRVI NA LJUBLJANA OPEN

V soboto, 10. 3. 2018, je v Ljubljani potekal mladinski šahovski turnir Lars & Sven Ljubljana Open 2018.