Šolska TV - oktober

Pozdravljeni!

V letošnjem šolskem letu nas 23 učencev obiskuje izbirni predmet Televizija. V okviru tega nastajajo različni video prispevki, ki jih bomo objavljali na šolski spletni strani. Prvi so že tu.

Ker se "obrti" šele učimo, prispevkov ni veliko, pa tudi tehnično dovršeni še niso. Prav tako so od trenutka, ko se je dogodek odvijal, že nekoliko oddaljeni. A vendar bogatijo medijski prostor šolske spletne strani, za nas, učence, pa predstavljajo neprecenljivo izkušnjo, da nastajanje takega prispevka sploh ni mačji kašelj in zahteva veliko časa, preživetega pred kamerami in pred računalniškimi zasloni.

KATARINA USPEŠNA NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V BADMINTONU

V sredo, 13. 3. 2019, je na Mirni potekalo državno prvenstvo v badmintonu za osnovne šole.

MLADI ŠAHISTI PRVI NA PODROČNEM PRVENSTVU

V soboto, 9. 3. 2019, je v Sevnici potekalo Področno prvenstvo osnovnih šol v šahu.

Področno prvenstvo v smučanju, Golte 2019

V četrtek, 31. 1. 2019, je na Golteh potekalo področno prvenstvo v smučanju, kjer so se naši učenci ovenčali s kopico medalj.