Šolska TV - oktober

Pozdravljeni!

V letošnjem šolskem letu nas 23 učencev obiskuje izbirni predmet Televizija. V okviru tega nastajajo različni video prispevki, ki jih bomo objavljali na šolski spletni strani. Prvi so že tu.

Ker se "obrti" šele učimo, prispevkov ni veliko, pa tudi tehnično dovršeni še niso. Prav tako so od trenutka, ko se je dogodek odvijal, že nekoliko oddaljeni. A vendar bogatijo medijski prostor šolske spletne strani, za nas, učence, pa predstavljajo neprecenljivo izkušnjo, da nastajanje takega prispevka sploh ni mačji kašelj in zahteva veliko časa, preživetega pred kamerami in pred računalniškimi zasloni.

LOGIČNA POŠAST, DRŽAVNO TEKMOVANJE

V soboto, 19. maja 2018, se je 20 učencev od prvega do osmega razreda udeležilo državnega tekmovanja iz logike Logična pošast v organizaciji društva Mathema.

NEJC ODLIČEN NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V SMUČANJU

V torek, 20. 3. 2018, se je ekipa OŠ Artiče udeležila državnega prvenstva v smučanju.

NIK AŠIČ PRVI NA LJUBLJANA OPEN

V soboto, 10. 3. 2018, je v Ljubljani potekal mladinski šahovski turnir Lars & Sven Ljubljana Open 2018.