5. MEDNARODNI OTROŠKI FOLKLORNI FESTIVAL ARTIČE-BREŽICE

V Artičah in Brežicah je v času od 11. do 13. oktobra 2018 potekal že 5. Mednarodni otroški  folklorni festival

Letos smo gostili skupini iz Slovaške in Madžarske.

V četrtek in petek so se gostje in domače skupine predstavile učencem na osnovnih šolah Brežice in Artiče. Mladi folklorniki so nas navdušili z izjemnim petjem in plesom.

Gostje so popoldneve preživeli ob različnih plesnih, jezikovnih  in kuharskih delavnicah ter spoznavali različnost evropskih narodov.

V soboto, 13. oktobra 2018, so se ob 18. uri skupine predstavile na gala koncertu v Artičah.

KATARINA USPEŠNA NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V BADMINTONU

V sredo, 13. 3. 2019, je na Mirni potekalo državno prvenstvo v badmintonu za osnovne šole.

MLADI ŠAHISTI PRVI NA PODROČNEM PRVENSTVU

V soboto, 9. 3. 2019, je v Sevnici potekalo Področno prvenstvo osnovnih šol v šahu.

Področno prvenstvo v smučanju, Golte 2019

V četrtek, 31. 1. 2019, je na Golteh potekalo področno prvenstvo v smučanju, kjer so se naši učenci ovenčali s kopico medalj.