POHOD PO SADJARSKI POTI

V nedeljo smo se planinci udeležili pohoda po sadjarski poti, ki ga je pripravilo turistično društvo Artiče.

Ustavili smo se na treh kmetijah.

Pri Cerjakovih smo se najedli cevapčičev, pri Černeličevih smo počivali na Evinih gugalnicah in božali mucke. Ob poti smo občudovali močerade in klepetali. Prijetno druženje smo zaključili na Banovi domačiji, kjer so nas pogostili z različnimi golaži.

Gibanje = življenje.

LOGIČNA POŠAST, DRŽAVNO TEKMOVANJE

V soboto, 19. maja 2018, se je 20 učencev od prvega do osmega razreda udeležilo državnega tekmovanja iz logike Logična pošast v organizaciji društva Mathema.

NEJC ODLIČEN NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V SMUČANJU

V torek, 20. 3. 2018, se je ekipa OŠ Artiče udeležila državnega prvenstva v smučanju.

NIK AŠIČ PRVI NA LJUBLJANA OPEN

V soboto, 10. 3. 2018, je v Ljubljani potekal mladinski šahovski turnir Lars & Sven Ljubljana Open 2018.