POHOD PO SADJARSKI POTI

V nedeljo smo se planinci udeležili pohoda po sadjarski poti, ki ga je pripravilo turistično društvo Artiče.

Ustavili smo se na treh kmetijah.

Pri Cerjakovih smo se najedli cevapčičev, pri Černeličevih smo počivali na Evinih gugalnicah in božali mucke. Ob poti smo občudovali močerade in klepetali. Prijetno druženje smo zaključili na Banovi domačiji, kjer so nas pogostili z različnimi golaži.

Gibanje = življenje.

Področno prvenstvo v smučanju, Golte 2019

V četrtek, 31. 1. 2019, je na Golteh potekalo področno prvenstvo v smučanju, kjer so se naši učenci ovenčali s kopico medalj.

Cankarjevo tekmovanje 2019

Tudi letos so se naši učenci preizkusili na tekmovanju iz znanja slovenščine za Cankarjevo priznanje.

LOGIČNA POŠAST, DRŽAVNO TEKMOVANJE

V soboto, 19. maja 2018, se je 20 učencev od prvega do osmega razreda udeležilo državnega tekmovanja iz logike Logična pošast v organizaciji društva Mathema.