Dan šole Živimo zdravo

V soboto, 29. 9. 2018, smo pripravili dan šole na temo Živimo zdravo, vse skupaj pa združili tudi z dnevom civilne zaščite.

Zbrali smo se v razredih že kar ob 7.45. Po ravnateljičinem pozdravu je sledil podpis eko-listine, nato pa je "zagorelo v kurilnici". Vsi smo se varno umaknili na košarkarsko igrišče, svoje delo pa so potem odlično opravili gasilci in na srečo samo namišljeni požar tudi pogasili. Potem pa je sledil medgeneracijski orientacijski tek, malica in sprehod med različnimi dejavnostmi in stojnicami. Predstavile so se mažoretke, rokometaši, atleti, kajakaši in kanuisti, karateisti ... Dan smo zaključili okoli 12. ure.

LOGIČNA POŠAST, DRŽAVNO TEKMOVANJE

V soboto, 19. maja 2018, se je 20 učencev od prvega do osmega razreda udeležilo državnega tekmovanja iz logike Logična pošast v organizaciji društva Mathema.

NEJC ODLIČEN NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V SMUČANJU

V torek, 20. 3. 2018, se je ekipa OŠ Artiče udeležila državnega prvenstva v smučanju.

NIK AŠIČ PRVI NA LJUBLJANA OPEN

V soboto, 10. 3. 2018, je v Ljubljani potekal mladinski šahovski turnir Lars & Sven Ljubljana Open 2018.