Dan šole Živimo zdravo

V soboto, 29. 9. 2018, smo pripravili dan šole na temo Živimo zdravo, vse skupaj pa združili tudi z dnevom civilne zaščite.

Zbrali smo se v razredih že kar ob 7.45. Po ravnateljičinem pozdravu je sledil podpis eko-listine, nato pa je "zagorelo v kurilnici". Vsi smo se varno umaknili na košarkarsko igrišče, svoje delo pa so potem odlično opravili gasilci in na srečo samo namišljeni požar tudi pogasili. Potem pa je sledil medgeneracijski orientacijski tek, malica in sprehod med različnimi dejavnostmi in stojnicami. Predstavile so se mažoretke, rokometaši, atleti, kajakaši in kanuisti, karateisti ... Dan smo zaključili okoli 12. ure.