Mladi planinci v taboru

V sredo, 26. 6. 2018, so se naši mladi planinci z učiteljico Natalijo Vahčič odpravili v planinski tabor na Celjsko kočo, kjer bodo preživljali lepe trenutke vse tja do sobote.

Učiteljica Natalija Vahčič sporoča:

Po jutranji telovadbi in zajtrku smo se na poti na Grmado napasli borovnic, sedaj pa se drsamo pred kočo s "šlaufi".

Lep pozdrav vsem.

Področno prvenstvo v smučanju, Golte 2019

V četrtek, 31. 1. 2019, je na Golteh potekalo področno prvenstvo v smučanju, kjer so se naši učenci ovenčali s kopico medalj.

Cankarjevo tekmovanje 2019

Tudi letos so se naši učenci preizkusili na tekmovanju iz znanja slovenščine za Cankarjevo priznanje.

LOGIČNA POŠAST, DRŽAVNO TEKMOVANJE

V soboto, 19. maja 2018, se je 20 učencev od prvega do osmega razreda udeležilo državnega tekmovanja iz logike Logična pošast v organizaciji društva Mathema.