ZAKLJUČEK ŠOLSKEGA LETA 2017, 2018

Pred dobrim tednom dni so se poslovili učenci 9. razreda. Svoje slovo so obeležili s predajo ključa osmošolcem in slovesno valeto.

V petek, 22. 6. 2018, pa so šolske klopi zapustili še vsi ostali učenci na šoli. Deževno jutro dobre volje ni pregnalo.

Zaključek smo obeležili s prireditvijo ob dnevu državnosti. Za vezni tekst prireditve so poskrbeli učenci 7. razreda z različnimi pevskimi, plesnimi in gledališkimi točkami.

Ga. ravnateljica je podelila priznanja najboljšim učencem na področju znanja, kulture in športa. Povedala je, da je to šolsko leto šolo obiskovalo 246 učencev. Kar 80 učencev ima v svojem spričevalu več petic kot štiric, 21 pa celo same petice.

Po malici smo si v Brežicah ogledali družinsko pustolovščino Misija Arktika, napet norveški film s srečnim koncem.

V Artiče smo se vrnili že čisto razigrani, veseli, nestrpni, da čimprej odidemo v veselo, modro poletje.

Učencem in staršem želimo veliko akcije, avantur, brezskrbnega spanja.

Vidimo se spet 3. septembra.

LOGIČNA POŠAST, DRŽAVNO TEKMOVANJE

V soboto, 19. maja 2018, se je 20 učencev od prvega do osmega razreda udeležilo državnega tekmovanja iz logike Logična pošast v organizaciji društva Mathema.

NEJC ODLIČEN NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V SMUČANJU

V torek, 20. 3. 2018, se je ekipa OŠ Artiče udeležila državnega prvenstva v smučanju.

NIK AŠIČ PRVI NA LJUBLJANA OPEN

V soboto, 10. 3. 2018, je v Ljubljani potekal mladinski šahovski turnir Lars & Sven Ljubljana Open 2018.