OBISK ZBIRNEGA CENTRA BORŠT IN GASILCEV

Drugošolci smo izkoristili tople dni za potepanje naokrog.

Po uspešno opravljenem plavalnem tečaju smo se v torek z avtobusom odpeljali na Boršt. Tam smo si ogledali zbirni center za odpadke in se  prepričali v pomebnost ločevanja odpadkov.

V sredo smo obiskali gasilce v PGE Krško. Ogledali smo si njihov vozni park, se pogovarjali z gasilci o njihovem delu in se preizkusili v navideznem gašenju požara. Imeli smo se odlično.

LOGIČNA POŠAST, DRŽAVNO TEKMOVANJE

V soboto, 19. maja 2018, se je 20 učencev od prvega do osmega razreda udeležilo državnega tekmovanja iz logike Logična pošast v organizaciji društva Mathema.

NEJC ODLIČEN NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V SMUČANJU

V torek, 20. 3. 2018, se je ekipa OŠ Artiče udeležila državnega prvenstva v smučanju.

NIK AŠIČ PRVI NA LJUBLJANA OPEN

V soboto, 10. 3. 2018, je v Ljubljani potekal mladinski šahovski turnir Lars & Sven Ljubljana Open 2018.