NATEČAJ ODPADNO JEDILNO OLJE: IZVEDBA TEHTANJA

Spoštovani starši. Obveščamo vas, da so na Komunali Brežice pripravili okvirni načrt tehtanja in prevzema olja po šolah.

Tehtanje in prevzem olja bo potekalo jutri, v sredo, 30. 5. 2018. Začeli bi ob 8. uri na zgornjem parkirišču.

Zaradi lažje izvedbe tehtanja na Komunali predlagajo naslednje:

- posode z odpadnim jedilnim oljem naj bodo označene (ime in priimek učenca, razred). Če imate več plastenk, naj bodo zbrane v kartonastih škatlah.

- posode naj bodo odložene na zbirnem mestu (v škatlah).

- pomagala bosta dva dežurna učenca ali hišnik (odvijanje pokrovčkov, zlaganje posod...).

Zbrano odpadno olje bodo pretočili v 50-litrske vodotesne posode, prevzemnik pa bo olje še isti dan odpeljal.

Četrtfinale v košarki za mlajše dečke

V torek, 26. 3. 2019, je na šoli potekalo četrtfinale v košarki za mlajše dečke, kamor so se uvrstili tudi naši učenci, kar je velik uspeh že sam po sebi.

MARUŠA IN ELA SREBRNI

V sredo, 6. 3. 2019, je v Osnovni šoli Leskovec pri Krškem potekalo področno tekmovanje iz znanja geografije.