NATEČAJ ODPADNO JEDILNO OLJE: IZVEDBA TEHTANJA

Spoštovani starši. Obveščamo vas, da so na Komunali Brežice pripravili okvirni načrt tehtanja in prevzema olja po šolah.

Tehtanje in prevzem olja bo potekalo jutri, v sredo, 30. 5. 2018. Začeli bi ob 8. uri na zgornjem parkirišču.

Zaradi lažje izvedbe tehtanja na Komunali predlagajo naslednje:

- posode z odpadnim jedilnim oljem naj bodo označene (ime in priimek učenca, razred). Če imate več plastenk, naj bodo zbrane v kartonastih škatlah.

- posode naj bodo odložene na zbirnem mestu (v škatlah).

- pomagala bosta dva dežurna učenca ali hišnik (odvijanje pokrovčkov, zlaganje posod...).

Zbrano odpadno olje bodo pretočili v 50-litrske vodotesne posode, prevzemnik pa bo olje še isti dan odpeljal.

LOGIČNA POŠAST, DRŽAVNO TEKMOVANJE

V soboto, 19. maja 2018, se je 20 učencev od prvega do osmega razreda udeležilo državnega tekmovanja iz logike Logična pošast v organizaciji društva Mathema.

NEJC ODLIČEN NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V SMUČANJU

V torek, 20. 3. 2018, se je ekipa OŠ Artiče udeležila državnega prvenstva v smučanju.

NIK AŠIČ PRVI NA LJUBLJANA OPEN

V soboto, 10. 3. 2018, je v Ljubljani potekal mladinski šahovski turnir Lars & Sven Ljubljana Open 2018.