OBVEZNI IZBIRNI PREDMETI 2018/19

Spoštovani učenci in starši. Predstavljamo vam vsebino izbirnih predmetov, ki jih bomo ponudili v šolskem letu 2018, 2019.

Del obveznega programa so izbirni predmeti, ki jih učenec izbere glede na svoje interese, sposobnosti in nadarjenost.

Izbirni predmeti predstavljajo popestritev in obogatitev učnega procesa ter tudi priložnost, da se učenci pri njih dokažejo.

Učenec izbere dve uri izbirnih predmetov tedensko.

S soglasjem staršev lahko učenec obiskuje tedensko tri ure izbirnih predmetov.

Učenec 7., 8. in 9. razreda, ki obiskuje glasbeno šolo z javno veljavnim programom, je na predlog staršev lahko oproščen sodelovanja pri izbirnih predmetih.

Predstavitev OIP-7.r.docx

Predstavitev OIP-8.r.docx

Predstavitev OIP-9.r.docx

KATARINA USPEŠNA NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V BADMINTONU

V sredo, 13. 3. 2019, je na Mirni potekalo državno prvenstvo v badmintonu za osnovne šole.

MLADI ŠAHISTI PRVI NA PODROČNEM PRVENSTVU

V soboto, 9. 3. 2019, je v Sevnici potekalo Področno prvenstvo osnovnih šol v šahu.

Področno prvenstvo v smučanju, Golte 2019

V četrtek, 31. 1. 2019, je na Golteh potekalo področno prvenstvo v smučanju, kjer so se naši učenci ovenčali s kopico medalj.