OBVEZNI IZBIRNI PREDMETI 2018/19

Spoštovani učenci in starši. Predstavljamo vam vsebino izbirnih predmetov, ki jih bomo ponudili v šolskem letu 2018, 2019.

Del obveznega programa so izbirni predmeti, ki jih učenec izbere glede na svoje interese, sposobnosti in nadarjenost.

Izbirni predmeti predstavljajo popestritev in obogatitev učnega procesa ter tudi priložnost, da se učenci pri njih dokažejo.

Učenec izbere dve uri izbirnih predmetov tedensko.

S soglasjem staršev lahko učenec obiskuje tedensko tri ure izbirnih predmetov.

Učenec 7., 8. in 9. razreda, ki obiskuje glasbeno šolo z javno veljavnim programom, je na predlog staršev lahko oproščen sodelovanja pri izbirnih predmetih.

Predstavitev OIP-7.r.docx

Predstavitev OIP-8.r.docx

Predstavitev OIP-9.r.docx

NEJC ODLIČEN NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V SMUČANJU

V torek, 20. 3. 2018, se je ekipa OŠ Artiče udeležila državnega prvenstva v smučanju.

NIK AŠIČ PRVI NA LJUBLJANA OPEN

V soboto, 10. 3. 2018, je v Ljubljani potekal mladinski šahovski turnir Lars & Sven Ljubljana Open 2018.

Zmagovalni dan na Golteh

Učenci in učenke OŠ Artiče so v sredo, 21. 2. 2018, nastopili na področnem prvenstvu v smučanju in dosegli izjemen uspeh.