Športni dan atletika 2018

V ponedeljek, 9. 4. 2018, je v čudovitem sončnem dnevu na atletskem stadionu pri ekonomski šoli v Brežicah potekal atletski športni dan.

Najprej so se učenci od 6. do 9. razreda odpeljali s kolesi do štadiona, ostali so tja potovali z avtobusom, potem pa so na štadionu odtekli 60 in 600 metrov, skakali v daljino in metali vortex. Vse je potekalo brez težav in vsi so se potrudili za najboljši rezultat.

LOGIČNA POŠAST, DRŽAVNO TEKMOVANJE

V soboto, 19. maja 2018, se je 20 učencev od prvega do osmega razreda udeležilo državnega tekmovanja iz logike Logična pošast v organizaciji društva Mathema.

NEJC ODLIČEN NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V SMUČANJU

V torek, 20. 3. 2018, se je ekipa OŠ Artiče udeležila državnega prvenstva v smučanju.

NIK AŠIČ PRVI NA LJUBLJANA OPEN

V soboto, 10. 3. 2018, je v Ljubljani potekal mladinski šahovski turnir Lars & Sven Ljubljana Open 2018.