Planinci na Boču

V nedeljo, 8. 4. 2018, so se mladi planinci povzpeli na stolp na vrhu Boča in dosegli točno 1000 m višine.

Razgled s štajerskega Triglava je segal od Gorjancev do Kamniških Alp, Pohorja in Donačke gore. Ogledali smo si tudi rastišče boške velikonočnice in se  natrobili na travniku trobentic. Tra ra ra ... planinski pozdrav.

LOGIČNA POŠAST, DRŽAVNO TEKMOVANJE

V soboto, 19. maja 2018, se je 20 učencev od prvega do osmega razreda udeležilo državnega tekmovanja iz logike Logična pošast v organizaciji društva Mathema.

NEJC ODLIČEN NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V SMUČANJU

V torek, 20. 3. 2018, se je ekipa OŠ Artiče udeležila državnega prvenstva v smučanju.

NIK AŠIČ PRVI NA LJUBLJANA OPEN

V soboto, 10. 3. 2018, je v Ljubljani potekal mladinski šahovski turnir Lars & Sven Ljubljana Open 2018.