Revija MPZ 2018

V sredo, 4. 4. 2018, je v avli Ekonomske in trgovske šole Brežice potekala pevska revija mladinskih pevskih zborov šol občine Posavje.

V sredo, 4. 4. 2018, je v avli Ekonomske in trgovske šole Brežice potekala revija mladinskih pevskih zborov šol iz občine Brežice.

Revije se je udeležilo 7 zborov iz vseh osnovnih šol občine in mešani pevski zbor Gimnazije Brežice. Vsak zbor je odpel 3 skladbe, revijo pa je spremljala strokovna sodelavka Branka Potočnik Krajnik.

Pevke našega zbora so se odlično odrezale in suvereno odpele svoj program, ki je obsegal skladbe San se šetao, Glava in Kum-ba-yah.

LOGIČNA POŠAST, DRŽAVNO TEKMOVANJE

V soboto, 19. maja 2018, se je 20 učencev od prvega do osmega razreda udeležilo državnega tekmovanja iz logike Logična pošast v organizaciji društva Mathema.

NEJC ODLIČEN NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V SMUČANJU

V torek, 20. 3. 2018, se je ekipa OŠ Artiče udeležila državnega prvenstva v smučanju.

NIK AŠIČ PRVI NA LJUBLJANA OPEN

V soboto, 10. 3. 2018, je v Ljubljani potekal mladinski šahovski turnir Lars & Sven Ljubljana Open 2018.