Spominska slovesnost na Lastinah

V petek, 2. 3. 2018, je na Sromljah potekala spominska slovesnost za tragično umrlimi na Lastinah.

Spominsko slovesnost že tradicionalno organizira ZB, Krajevni odbor Sromlje, na njej pa se poklonijo tistim, ki so pod okupatorjevimi kroglami padli v 2. svetovni vojni. S kulturnim programom vsako leto dogajanje obogatimo tudi učenci OŠ Artiče. Ker so bile tokrat počitnice, je bila zasedba okrnjena, vseeno pa je z odličnim igranjem na harmoniko nastopil Nik Vovčko, učenec 8. razreda.

LOGIČNA POŠAST, DRŽAVNO TEKMOVANJE

V soboto, 19. maja 2018, se je 20 učencev od prvega do osmega razreda udeležilo državnega tekmovanja iz logike Logična pošast v organizaciji društva Mathema.

NEJC ODLIČEN NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V SMUČANJU

V torek, 20. 3. 2018, se je ekipa OŠ Artiče udeležila državnega prvenstva v smučanju.

NIK AŠIČ PRVI NA LJUBLJANA OPEN

V soboto, 10. 3. 2018, je v Ljubljani potekal mladinski šahovski turnir Lars & Sven Ljubljana Open 2018.