GOVORILNE URE V JANUARJU 2018

Spoštovani starši,

takoj v prvem tednu novega leta bomo imeli govorilne ure.

Te bodo v četrtek, 4. 1. 2018, za učence od 6. do 9. razreda. Potekale bodo od 16.00 do 18.00.

Starši boste lahko obiskali predmetne učitelje, ki počujejo vaše otroke pa tudi razrednike.

Razpored učiteljev po učilnicah in kabinetih bo na oglasni deski v prvem nadstropju.

V drugem tednu januarja pa bodo še govorilne ure za učence od 1. do 3. razreda.

Razredničarke bodo staršem na voljo za razgovor v četrtek, 11. 1. 2018.

Vljudno vabljeni.

LOGIČNA POŠAST, DRŽAVNO TEKMOVANJE

V soboto, 19. maja 2018, se je 20 učencev od prvega do osmega razreda udeležilo državnega tekmovanja iz logike Logična pošast v organizaciji društva Mathema.

NEJC ODLIČEN NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V SMUČANJU

V torek, 20. 3. 2018, se je ekipa OŠ Artiče udeležila državnega prvenstva v smučanju.

NIK AŠIČ PRVI NA LJUBLJANA OPEN

V soboto, 10. 3. 2018, je v Ljubljani potekal mladinski šahovski turnir Lars & Sven Ljubljana Open 2018.