GOVORILNE URE V JANUARJU 2018

Spoštovani starši,

takoj v prvem tednu novega leta bomo imeli govorilne ure.

Te bodo v četrtek, 4. 1. 2018, za učence od 6. do 9. razreda. Potekale bodo od 16.00 do 18.00.

Starši boste lahko obiskali predmetne učitelje, ki počujejo vaše otroke pa tudi razrednike.

Razpored učiteljev po učilnicah in kabinetih bo na oglasni deski v prvem nadstropju.

V drugem tednu januarja pa bodo še govorilne ure za učence od 1. do 3. razreda.

Razredničarke bodo staršem na voljo za razgovor v četrtek, 11. 1. 2018.

Vljudno vabljeni.

NEJC ODLIČEN NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V SMUČANJU

V torek, 20. 3. 2018, se je ekipa OŠ Artiče udeležila državnega prvenstva v smučanju.

NIK AŠIČ PRVI NA LJUBLJANA OPEN

V soboto, 10. 3. 2018, je v Ljubljani potekal mladinski šahovski turnir Lars & Sven Ljubljana Open 2018.

Zmagovalni dan na Golteh

Učenci in učenke OŠ Artiče so v sredo, 21. 2. 2018, nastopili na področnem prvenstvu v smučanju in dosegli izjemen uspeh.