Osmošolci v ŠC Krško, devetošolci v ETRŠ

V sredo, 15. 11. 2017, so se osmošolci odpravili v okviru poklicnega usmerjanja in tehniškega dne v Šolski center Krško, devetošolci pa v petek, 24. 11. 2017, na ETRŠ v Brežice.

Kot vedno so jih tudi tokrat pričakali dijaki in profesorji in jih popeljali skozi izobraževalne programe, ki jih ponujajo na šoli. Dan je potekal v okviru delavnic, da so se zares lahko tudi sami poskusili v različnih nalogah.

NEJC ODLIČEN NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V SMUČANJU

V torek, 20. 3. 2018, se je ekipa OŠ Artiče udeležila državnega prvenstva v smučanju.

NIK AŠIČ PRVI NA LJUBLJANA OPEN

V soboto, 10. 3. 2018, je v Ljubljani potekal mladinski šahovski turnir Lars & Sven Ljubljana Open 2018.

Zmagovalni dan na Golteh

Učenci in učenke OŠ Artiče so v sredo, 21. 2. 2018, nastopili na področnem prvenstvu v smučanju in dosegli izjemen uspeh.