Petošolci sejejo spremembe

Petošolci smo se v letošnjem šolskem letu lotili projekta Semena sprememb s številnimi akcijami.

V prvem razredu so petošolci prvošolcem prebrali pravljico Mojca Pokrajculja, z njimi pripravili scenske rekvizite in predstavo, ki smo si jo vsi skupaj ogledali.
Dva učenca sta hišniku "zglancala" kombi. Nad njunim delom je bil navdušen.
Ta petek smo pomoč potrebovali sami. V goste smo povabili babice, dedke in mame, ki so nam pomagali dokončati izdelke za novoletni sejem. Kaj smo izdelovali, boste lahko videli/kupili na novoletnem sejmu.
Upamo, da bo izmenjava pomoči, znanj, izkušenj potekala še naprej in da bodo semena sprememb obrodila sadove.

Petošolci z razredničarkama Janjo Omerzu in Jano Kovačič

REZULTATI TEKMOVANJ V BADMINTONU IN NAMIZNEM TENISU

V mesecu januarju sta se Nikolaj in Katarina Kevo, ljubitelja loparjev in lahkih žogic, udeležila tekmovanj v namiznem tenisu in badmintonu.

NIK AŠIČ DRUGI NA ČLANSKEM ŠAHOVSKEM TEKMOVANJU

V Mladinskem centru Brežice je v soboto, 27. 1. 2018, potekalo člansko šahovsko tekmovanje "Rokvič in Volčanšek memorial".

Uspeh rokometašic

V četrtek, 11. 1. 2018, so se naše starejše deklice pomerile na področnem prvenstvu v rokometu v Brežicah. Odlično so se odrezale in se uvrstile v četrtfinale. Držimo pesti!!!!