Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.                      www.eu-skladi.si

 

 

 

GRADIVA ZA ŠOLSKO LETO 2021/2022

URNIKI ODDELKOV

 

RAZRED: 1.   Manuela Fridl

URA PON TOR SRE ČET PET
1. SLJ  SPO SLJ  SLJ  MAT

2.

SLJ  MAT  MAT  GUM  SPO

3.

 ŠPO  TJA  ŠPO  TJA  SLJ

4.

 LUM SLJ  SPO MAT ŠPO

5.

 GUM  OPB  DOP/DOD  LUM ID
6.          

 

 

RAZRED: 2.   Mojca Cerjak Ivanšek

URA PON TOR SRE ČET PET
1.  SLJ  SLJ  MAT  SLJ MAT

2.

 ŠPO  SLJ  TJA  SLJ  TJA

3.

 SLJ  MAT  SLJ  LUM  ŠPO

4.

 SPO  MAT  ŠPO  LUM SPO

5.

 ID/PREP  GUM  SPO  GUM  DOD/DOP
6.          

 

 

RAZRED: 3.   Natalija Vahčič

URA PON TOR SRE ČET PET
1.  SLJ MAT TJA MAT SLJ

2.

 SLJ SLJ  MAT  ŠPO SLJ

3.

 MAT  SPO SLJ  SPO  MAT

4.

LUM  ŠPO  LUM  SLJ GUM

5.

GUM  OPB SPO  TJA  ŠPO
6. DOP/DOD/OPB/zbor OPB/zbor BZ/OPB/šolski vrt  OPB  OPB
7.          

 

 

RAZRED: 4.  Sonja Volk

URA PON TOR SRE ČET PET
1.  SLJ SLJ MAT MAT  TJA

2.

 SLJ  MAT SLJ SLJ  ŠPO

3.

 MAT  TJA LUM  OSK/GUM  MAT

4.

ŠPO DOD/DOP  LUM ŠPO NIT

5.

NIT GUM  DRU DRU NIT
6.  NTE, NŠP, zbor zbor  NUM BZ  

 

 

RAZRED: 5. Jana Kovačič

URA PON TOR SRE ČET PET
1.  SLJ MAT  GUM  SLJ SLJ

2.

 MAT ŠPO  ŠPO  MAT  SLJ

3.

 NIT SLJ  DRU  DRU  DRU

4.

 GUM  TJA  GOS NIT MAT

5.

 TJA  NIT  TJA  GOS  LUM
6.

 NIP NTE,

IND OPZ

NIP NŠP,

IND OPZ

NIP NUM, DOD 5 ŠPO LUM
7.   IND KOI 5   KOI  

 

 

RAZRED: 6.   Stanka Turšič Pungerčar

URA PON TOR SRE ČET PET
1. ŠPO  NAR SLJ TJA ŠPO

2.

 SLJ  NAR  SLJ  SLJ  MAT

3.

 TJA  TIT/GOS  ZGO  ŠPO  SLJ

4.

 MAT  GOS/TIT  TJA  MAT  GUM

5.

 ZGO  MAT  NAR  GOS/TIT  TJA
6.  OSK      TIT/GOS  
7.          

 

 

RAZRED: 7. a   Ela Verstovšek Tanšek

URA PON TOR SRE ČET PET
1. TJA  GUM ZGO SLJ NAR

2.

 GEO  TJA  TIT  GEO  SLJ

3.

 MAT  MAT  SLJ  TJA  MAT

4.

 SLJ  LUM  MAT  NAR  ZGO

5.

 ŠPO  LUM  ŠPO NAR  TJA
6.  NI1   NI1 OSK  

7.

 OGL7    UBE    

 

 

RAZRED: 7. b   Tjaša Verstovšek

URA PON TOR SRE ČET PET
1.  GUM  TJA NAR TJA ZGO

2

 TJA  GEO  NAR  MAT  MAT

3.

 ZGO  SLJ  MAT  SLJ  TJA

4.

 MAT  DKE  SLJ  TIT  NAR

5.

 ŠPO  DKE  ŠPO  GEO  SLJ
6.  NI1    NI1  OSK  

7.

OGL7    UBE    

 

 

RAZRED: 8. a   Mira Vogrin

URA PON TOR SRE ČET PET
1. TJA  SLJ LUM TIT  MAT

2.

 GUM  MAT  LUM  TJA  KEM

3.

 FIZ  KEM  FIZ  ZGO  TJA

4.

 BIO/GEO  ZGO  BIO  GEO  SLJ

5.

 SLJ  ŠPO  SLJ  ŠPO  MAT
6.  OSK      MAT  

7.

         

 

 

RAZRED: 8. b   Simona Grubič

URA PON TOR SRE ČET PET
1. ZGO MAT  DKE  GUM SLJ

2.

 TJA  SLJ  DKE  SLJ  TJA

3.

 SLJ  GEO  KEM  TIT KEM

4.

 FIZ  BIO  FIZ  TJA  MAT

5.

 MAT  ŠPO  MAT ŠPO  ZGO
6.  OSK      BIO/GEO  
7          

 

 

RAZRED: 9.   Mateja Jankovič Čurič

URA PON TOR SRE ČET PET
1. MAT/SLJ ZGO MAT/SLJ ŠPO GUM

2.

 SLJ/MAT  FIZ  SLJ/MAT  FIZ  ZGO

3.

 BIO ŠPO  TJA  KEM  GEO

4.

 TJA  MAT/SLJ  LUM  MAT/SLJ  TJA

5.

 KEM  SLJ/MAT  LUM  SLJ/MAT  BIO
6.  OSK      SLJ  
7 TVZ        

 

 

 

 

 

 

 

Osnovna šola Artiče
Artiče 39, 8253 Artiče
Tel: 07 45 21 060
o-artice.nm@guest.arnes.si
Avtor slike: Nina Vodeb Izdelava spletnih strani