GRADIVA ZA ŠOLSKO LETO 2021/2022

ZAHVALA STARŠEM

SPOŠTOVANI STARŠI!

Krizna situacija s širitvijo korona virusa po državi in po svetu nas je ustavila, potisnila v domače okolje, v družinsko okolje.

Zadeva je kritična, zato je nujno, da se vseh priporočil in zahtev naše države, držimo. Šola in učitelji z učenci delamo na daljavo, ker želimo, da bi bil izpad tekoče šolske snovi čim manjši. Zavedamo se, da brez vaše pomoči otroci dela ne bi zmogli, posebno najmlajši. Izredno pomembna pa je tudi vaša podpora, kontrola in vzpodbuda starejšim otrokom, ki so pri svojem delu že samostojni. Prvi teden dela je za nami in z zanimanjem gremo v drugi teden dela na daljavo.

Spoštovani starši, hvala za sodelovanje, pazite nase in na svoje najbližje!

Vesna Bogovič, ravnateljica